Mek Medikal Maske Üretimi

Mek Medikal
Maske Üretimi

Tek Kullanımlık maske müşterilerimiz için en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz....Mek Medikal Markası Orbi Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş. Firmasının Kuruluşudur.
İletişime Geçin

Maske Üretimi

Orbi Tekstil Olarak Tek Kullanımlık Maske, Dijital maske ve yıkanabilir maske üretimi yapıyoruz sizlerde doğru ürün seçimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Cerrahi yüz maskeleri, dokuma kumaştan daha az kaygan kalmayı sürdürürken daha iyi bakteri filtresi ve hava geçirgenliğine sahip dokunmamış kumaştan yapılır. Bunları yapmak için en yaygın olarak kullanılan malzeme, yoğunluk olarak metrekare başına 20 veya 25 gram (gsm) olan polipropilendir. Maskeler ayrıca polistiren, polikarbonat, polietilen veya polyesterden de yapılabilir.
Dokuma olmayan düz yüz maskesi günlük işimizde en yaygın kullanılan çeşitlerden biridir. Dokunmamış yüz maskesinin yapısı üç bölüme ayrılmıştır. Bu PP eğrilmiş dokunmamış kumaştan, PP eriyik üflemeli dokunmamış kumaştan ve aktif karbon dokunmamış kumaştan yapılmış dış katman, ara katmanda bir filtre olarak kullanılır. İç tabaka PP bükülmüş bağ dokunmamış kumaştan veya ES dokunmamış kumaştan vb. yapılır.

Tıbbi dokunmamış maskenin işlevi, tıbbi personel ve tıbbi süreçteki hastalar arasındaki karşılıklı enfeksiyonu önlemektir. Genellikle, maske yumuşak olmalı, iyi hava geçirgenliğine, bariyere ve patojenler ve toz için filtreye sahip olmalıdır. Cerrahi yüz maskeleri genellikle eğrilerek bağlanmış dokunmamış kumaş, PP eriyik üfleme dokunmamış kumaş, kompozit dokunmamış kumaş veya ara katman olarak eriyikten üflenmiş dokunmamış kumaşlı kompozitlerden yapılır. Cerrahi yüz maskesinin filtreleme etkisi, enfeksiyonu önlemek için %90’dan fazla ve hatta daha yüksek olmalıdır.