Taş Yapıştırma İşlemi

Taş Yapıştırma Nasıl Yapılır ?
Taş yapıştırma işleminde makinenizin her zaman kontrolü yapılmalı ama sadece modele (ürüne) taş yapıştır geç olmamalı kafadan savmamalı önemli alınan işe zarar vermeyecek şekilde olması için taş yapıştırma makineniz bakımı yapılmalı ve devamlı işinde uzman ekip elemanı başında olmalı.
Image
Image
Taş yapıştırma yaparken püf noktalar hangi hassasiyetteki ürüne taş yapıştıracağınız bilirken onun için olması gereken ayarları yapmalısınız. Bu ayarlar işin ilk modelinde ne kadar güzel bir işçilik çıkardığınızda son iş bitiminde de aynı başarıda ve kalitede olmalı.

Taş yapıştırma işin kendisini öne çıkaran en önemli aksesuardır. Fakat bu aksesuar iyi işlenmeli iş yerimiz de her zaman işlerinizi tespiti için her müşterinin kendisine özel olarak çalışılmaktadır ve kendiler kendi ürünler istediği zamanda görebilirler. Biz Orbi Tekstil olarak sorumluluk sahibi olmayı severiz. İşimizin mutfak bölümü ve tüm çalışma alanı iş veren kişinin işi yapılırken çalışma potansiyelimizi ne zaman isterse görmesini isteriz.